Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o králících

16. 11. 2008

Obydlí: Králíci by měli mít spíše klec než akvárium.Klec by měla mít rozměry: 100 na šířku,30 na výšku a 50 hloubku. Nesmí chybět miska,napáječka,hračky jako je rulička z toaletního papíru,ve zverimexu toho mají hrozně moc,tak tam určitě zajděte pro hračky.A bude také králík rád,když bude mít domeček.Musí mít jesličky,kam mu budete dávat seno.

Krmivo:Nesmí chybět krmná směs kterou mají nejen ve zverimexu,ale i v supermerketu: krmná směs pro hlodavce.Králík by měl dostávat mrkev,bude po ní zdravý a ještě k tomu mu bude chutnat.Musíte mu dávat hodně zeleniny.

Podestýlka: Určitě mu nedávejte jako podestýlku seno,protože to má také jako krmivo,piliny také nejsou moc vhodné,protože i když na obalu píší že jsou bezprašné,tak práší dost.Mohlo by to králíčkovi vadit.Nejlepší metodou je cat's best.Výborně saje a usychá ,a nezapáchá! Další výhodou je to,že tuto podestýlku nemusíte tak často mněnit.Stojí sice asi 105kč,ale jekvalitní a vyplatí se to.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co?

(Sona, 23. 1. 2012 17:07)

etwehhweřh

KRALÍCI

(Hana Klikovovová, 16. 5. 2010 9:13)

Budu mít kralicka,ale co papa?

podestylka

(monika vorlickova, 24. 11. 2009 14:48)

Určitě mu nedávejte jako podestýlku seno,protože to má také jako krmivo,piliny také nejsou moc vhodné,protože i když na obalu píší že jsou bezprašné,tak práší dost.Mohlo by to králíčkovi vadit.Nejlepší metodou je cat's best.Výborně saje a usychá ,a nezapáchá! Další výhodou je to,že tuto podestýlku nemusíte tak často mněnit.Stojí sice asi 105kč,ale jekvalitní a vyplatí se to.to je vse vase monika vorlickova

podestylka

(monika vorlickova, 24. 11. 2009 14:47)

Určitě mu nedávejte jako podestýlku seno,protože to má také jako krmivo,piliny také nejsou moc vhodné,protože i když na obalu píší že jsou bezprašné,tak práší dost.Mohlo by to králíčkovi vadit.Nejlepší metodou je cat's best.Výborně saje a usychá ,a nezapáchá! Další výhodou je to,že tuto podestýlku nemusíte tak často mněnit.Stojí sice asi 105kč,ale jekvalitní a vyplatí se to.